nawigacja

Strona główna

Muzeum

Artykuły

Wydarzenia

Wystawy

Konkursy

Wydawnictwa

Linki

Multimedia

Zamówienia publiczne

Aktualności

Biuletyn informacji publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

sonda

Co sądzisz o Sejmie Niemym odbytym 1 lutego 1717 roku?
Ustanawiał on zależność Rzeczypospolitej od Rosji.
Był to pierwszy krok na drodze do zreformowania państwa.
Był to kolejny z aktów "wojny" między królem a szlachtą, wnosił on tyle samo złego (zależność od Rosji), co dobrego (reforma podatków).


zobacz wyniki

MHP w newsletterze UIA



UIA, czyli Międzynarodowa Unia Architektów opisała w swoim newsletterze projekt naszego Muzeum, który stanie nad trasą Łazienkowską w rejonie Placu na Rozdrożu.
 





Międzynarodowa Unia Architektów to organizacja pozarządowa, która reprezentuje ponad milion architektów w 124 krajach. Założona w Szwajcarii w 1948 w ciągu roku UIA obejmuje swym patronatem tylko najbardziej prestiżowe i największe konkursy architektoniczne. W 2009 roku patronowała konkursowi na budynek Muzeum Historii Polski.

Konkurs został rozstrzygnięty 6 grudnia 2009 roku i wyłonił zwycięzcę: Pracownia Architektoniczna Paczowski and Fritsch Architectes z Luxemburga.

Dodatki

  • Powiadom znajomego
  • Zapisz jako PDF
  • Dodaj do: dodajdo.com

Artykuły

Kalendarium

Newsletter


Newsletter