nawigacja

Strona główna

Muzeum

Artykuły

Wydarzenia

Wystawy

Konkursy

Wydawnictwa

Linki

Multimedia

Zamówienia publiczne

Aktualności

Biuletyn informacji publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

sonda

Czym jest dla Ciebie Pierwszy Maja - Święto Pracy?
Upamiętnieniem robotników z Chicago, zastrzelonych podczas manifestacji w sprawie wprowadzenia 8-godzinnego dnia pracy 1 maja 1886 roku
Wyrazem szacunku dla wszystkich ludzi pracy
Reliktem z czasów komunizmu
Dniem wolnym, nie interesują mnie jego korzenie


zobacz wyniki

Noc Muzeów 2010 już za nami!



Już drugi raz Muzeum Historii Polski wzięło udział w Nocy Muzeów.
 
Nasze namioty stanęły w okolicach Zamku Ujazdowskiego, niemal dokładnie w miejscu, gdzie za około 3 lata stanie stała siedziba MHP. Dla zwiedzających przygotowaliśmy m.in. puzzle przestrzenne z wizerunkiem zwycięskiego projektu, kącik dla dzieci do rysowania, a także - kiosk multimedialny z informacjami o naszej działalności.
Wielu odwiedzających wiedziało o Muzeum i zadawało pytania dotyczące naszego przyszłego budynku. Przewodnicy z grupy przewodnicy.warszawa.pl oprowadzili kilkanaście grup zwiedzających po okolicy przyszłego gmachu, uwypuklając historię dzielnicy Jazdów.

DSC_0031.jpg
DSC_0075.jpg
DSC_0083.jpg
DSC_0080.jpg
DSC_0036.jpg
DSC_0125.jpg
DSC_0111.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0002.jpg
DSC_0011.jpg
DSC_0035.jpg

fot. Piotr A. Wasiak

Dodatki

  • Powiadom znajomego
  • Zapisz jako PDF
  • Dodaj do: dodajdo.com

Artykuły

Kalendarium

Newsletter


Newsletter